Uluönder Mahallesi Baksan Sanayi Sitesi No:104 D-10 / ESKİŞEHİR | 0222 233 34 33 | 0532 306 26 98

Hakkımızda

222 SOUND&LiGHT Ses, Işık, Görüntü Sistemleri 2008 yılında ; Ses, Işık ve Görüntü Sistemlerinin Satışı ve satış sonrası servis konusunda hizmet vermek üzere Eskişehir'de kurulmuştur.


Faaliyetlerimiz, bayisi olduğumuz ürünler, sinema sistemleri,projeksiyon sistemleri, konferans sistemleri ile gelişmektedir. Bölgemizdeki ihtiyaç gereği en etkin ve en güçlü şekilde tümü ithal malzemelerle hizmet veren şirketimiz,sistem kiralama seklinde de genişlemektedir.


Firmamız, hızla gelişmekte olan teknolojik ilerlemeleri sizlere en kısa sürede sunup, müşterilerimizin arzularını sinirsiz yerine getirebilmeyi esas faaliyet konusu olarak görmüş ve bunu başarabilme onurunu daima yasamıştır.


Tüm prensipler ışığında; siz müşterilerimizle kaliteli hizmet anlayışını ve memnuniyetini ön planda tutarak kısa vadeli kazançlar yerine uzun vadeli dostluğu ilke edinip , sizlere mükemmeli sunmak mutluluğumuz olacaktır.


Firmamız çalışanları uzun yıllardan beri sektörümüz çalışanları olup her türlü organizasyon konularında yeterli teknik donanıma sahip olup bilgi ve becerilerini arttırmak ,yeni ürünler hakkında teknolojik gelişmeleri takip etmek için yurt içinde ve yurt dışında fuarlara katılmaktadır.


222 Ses,Işık,Görüntü sistemleri ;Konser, defile, düğün, açılış, konferans, kongre, festival, miting, fuarlar ve özel organizasyonlarınız da, her an ulaşabileceğiniz ve her türlü teknik desteği sağlayan kaliteli ekibiyle hizmetinizdedir.


Saygılarımızla...